فزم هاي تهيه گزارش يازدهمين جشنواره ملی حرکت

در این دوره برگزيدگان مرحله دانشگاهي باید یک گزارش از فعالیت های خود را  از طريق سامانه به دبیرخانه جشنواره ملی حرکت ارسال نمايند. سامانه جشنواره تنها قادر به دریافت گزارش در قالب فایل PDF است.

براي تهيه گزارش ها، در حوزه هايي كه بايد يك گزارش در قطع A4 ارسال شود از فرم هاي نمونه زير مي توانيد استفاده نماييد.

فرم گزارش ­های نمونه در لینک‌های زیر در دسترس است:

انجمن علمي برتر

 نشريه

كتاب

 

 در مواردی که تنها یک فعالیت یا دستاورد علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، با توجه به شاخص هاي داوري گزارش در قالب یک پوستر A1 (قطع 50 در 70 سانتی‌متر) دریافت خواهد شد كه مي توانيد از قالب نمونه زير استفاده نماييد.

در این حوزه‌ها ضمن رعایت کلیاتی که در ملاحظات تهيه گزارش به آن اشاره شد،  پوستر را به نحوی طراحی کنید که گزارش جامعی را در عین اختصار و با مستندات كافي در اختیار داور قرار دهد

قالب پوستر اينفوگرافيك

 

البته تبعیت از فرم های نمونه فوق الزامی نیست. برگزيدگان می توانند گزارش را بنابر سلیقه و خلاقیت خود و فعالانشان در بهترین شکل ممکن طراحی، تهیه و ارسال کنند. البته گزارش های ارسالی باید حداقل اطلاعاتی که در فرم های نمونه ذکر شده را داشته باشند تا در داوری ها نسبت به ایشان اجحافی بوجود نیاید (فرم های داوری و جزئیات آن در این جا). 

 

ملاحظات لازم برای تهیه گزارش فعالیت در این لینک در دسترس است که استفاده از آن اکیدا توصیه می شود. همچنين توصيه مي شود به ملاك‌ها و معيارهايي كه در فرم‌هاي داوري مشخص شده نيز توجه داشته باشيد و اطلاعات لازم را بصورت شفاف و روشن در گزارش ذكر نماييد.

 

 پوستر فعاليت انجمن هاي علمي دانشجويي در دهمين جشنواره ملي حركت در اين لينك موجود مي باشد