جشنواه ملی حرکت با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد

 

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی حرکت پنج شنبه مورخ هفتم دي ماه با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ مسئولان دانشگاه رازی و جمعی از مسئولان استانی در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد

در این مراسم دکتر غفاری، پس از تقدیر از میزبانی دانشگاه کرمانشاه و عوامل برگزاری جشنواره گفت در سفری که روز قبل به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه داشتم شاهد صحنه هایی بودم که به ایرانی بودن خودم افتخار کردم وقتی که دیدم مردان و زنان این خطه با چه قدرت و صلابتی از مردم ایران یاد می کنند و آنها را تقدیر می کنند و این سرمایه کمی نیست و بر این مبناست که مسئولیت اجتماعی ما را در قبال مردم صورت دیگری می گیرد و حرکت تازه و جدیدی را برای جشنواره حرکت رقم می زند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: دانشگاه قلب تپنده جامعه است و خود را جدای از جامعه نمی بیند و بر این مبناست که جشنواره حرکت که همیشه حرکت آفرین و نقش آفرین بوده است نسبت به این مسئولیت خطیر احساس مسئولیت دوچندانی را داشته است و در پی این است که با تدبر و اندیشه و درایت هر آنچه که از عهده او بر می آید در قالب مسئولیت اجتماعی که نسبت به جامعه بویژه استان کرمانشاه دارد انجام دهد

وی در ادامه سخنان خود طی پیامی به مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: ما همراه شما هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کنار شما بتوانیم در حل مسائل و مشکلات عزیزان زلزله زده استان نقش آفرین باشیم

وی بار دیگر از تلاش تمام دانشجویان و دانشگاهیانی که نسبت به تشکیل انجمن ها و اتحادیه های علمی دانشجویی اهتمام دارند قدردانی کرد و گفت: امیدواریم جشنواره حرکت نقش آفرین باشد و نقش آفرین بماند.

گفتنی است در این مراسم از انجمن های علمی دانشجویی، گروه های دانشجویی و دانشجویان برتر در قالب دو عنوان "شایسته تقدیر" و "برگزیده" تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم دانشگاه های برتر در حوزه عملکرد انجمن های علمی دانشجویی، اتحادیه های برتر وغرفه های برتر معرفی شدند ولوح سپاس و تندیس جشنواره را دریافت کردند

اسامی برگزیدگان جشنواره به شرح زیر است:

 

 

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

1

اراك

مسابقه/فني و مهندسي

گروه دانشجويي ققنوس

شايسته تقدير

 

اراك

اختراع

گروه دانشجويي (معصومه اورجلو، سعيد اماني)

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

2

ارشاد دماوند

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي كامپيوتر

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

3

اصفهان

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي راه آهن

شايسته تقدير

 

اصفهان

فعاليت علمي خلاقانه/علوم انساني

انجمن علمي تاريخ

شايسته تقدير

 

اصفهان

فعاليت علمي خلاقانه/ علوم انساني

انجمن علمي مشاوره

شايسته تقدير

 

اصفهان

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي زيست شناسي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

4

الزهرا

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي كامپيوتر

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

5

امام صادق(ع)

انجمن علمي برتر/علوم اسنساني

انجمن علمي الهيات معارف اسلامي و ارشاد

شايسته تقدير

 

امام صادق(ع)

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي معارف اسلامي و مديريت

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

6

ايلام

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي گياهپزشكي

شايسته تقدير

 

ايلام

فضاي مجازي/كشاورزي

انجمن علمي گياهپزشكي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

7

بجنورد

فعاليت علمي خلاقانه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي مكانيك

شايسته تقدير

 

بجنورد

فعاليت علمي خلاقانه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي كامپيوتر

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

8

بيرجند

كتاب

انجمن علمي گياهپزشكي

شايسته تقدير

 

بيرجند

كارآفريني

انجمن علمي مخترعين

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

9

بين المللي قزوين

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي كامپيوتر

شايسته تقدير

 

بين المللي قزوين

نشريه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري وشهرسازي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

10

پيام نور

فعاليت علمي خلاقانه/علوم انساني

انجمن علمي حقوق

شايسته تقدير

 

پيام نور

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

 

پيام نور

فضاي مجازي/علوم انساني

            انجمن علمی مدیریت

شايسته تقدير

 

پيام نور

فضاي مجازي/فني و مهندسي

گروه دانشجويي به سرپرستي محمد جلال ترابي

شايسته تقدير

 

پيام نور

مسابقه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

 

پيام نور

كارآفريني

انجمن علمي مهندسي پزشكي بيومتريال

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

11

تبريز

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي جغرافيا و گردشگري

برگزيده

 

تبريز

فعاليت علمي خلاقانه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي انرژي

برگزيده

 

تبريز

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي گياهپزشكي

برگزيده

 

تبريز

نشريه/هنرو  معماري

انجمن علمي معماري

برگزيده

 

تبريز

اختراع

گروه دانشجويي (عبدالرضا واعظی، ساسان هاشم زاده،نادر مظاهری،علی عبدلی)

برگزيده

 

تبريز

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي تربيت بدني و علوم ورزشي

شايسته تقدير

 

تبريز

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي علوم دامي

شايسته تقدير

 

تبريز

فعاليت علمي خلاقانه/علوم انساني

انجمن علمي مديريت جهانگردي

شايسته تقدير

 

تبريز

فعاليت علمي خلاقانه/ علوم پايه

انجمن علمي رياضي

شايسته تقدير

 

تبريز

فضاي مجازي/علوم انساني

گروه دانشجويي گردشگري

شايسته تقدير

 

تبريز

فضاي مجازي/كشاورزي

انجمن علمي بيوتكنولوژي

شايسته تقدير

 

تبريز

مسابقه/كشاورزي

انجمن علمي به نژادي و بيوتكنولوژي گياهي

شايسته تقدير

 

تبريز

مسابقه/ هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

 

تبريز

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي جغرافيا و گردشگري

شايسته تقدير

 

تبريز

كتاب

انجمن علمي مهندسي انرژي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

12

تربيت مدرس

كتاب

انجمن علمي مهندسي شيمي

برگزيده

 

تربيت مدرس

فضاي مجازي/هنر و معماري

انجمن علمي طراحي شهري

شايسته تقدير

 

تربيت مدرس

مسابقه/علوم انساني

انجمن علمي برنامه ريزي و امايش سرزمين

شايسته تقدير

 

تربيت مدرس

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمي عمران

شايسته تقدير

 

تربيت مدرس

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي ايمني شناسي پزشكي

شايسته تقدير

 

تربيت مدرس

كتاب

انجمن علمي برنامه ريزي و امايش سرزمين

شايسته تقدير

 

تربيت مدرس

كتاب

انجمن علمي ويروس شناسي پزشكي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

13

تهران

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي دامپزشكي

برگزيده

 

تهران

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي نمايش

برگزيده

 

تهران

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي مكانيك

برگزيده

 

تهران

فضاي مجازي/كشاورزي

انجمن علمي شيلات

برگزيده

 

تهران

مسابقه/كشاورزي

انجمن علمي دامپزشكي

برگزيده

 

تهران

مسابقه/هنر و معماري

انجمن علمي نمايش

برگزيده

 

تهران

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي برق

شايسته تقدير

 

تهران

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي فيزيك

شايسته تقدير

 

تهران

فعاليت علمي خلاقانه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي شيمي

شايسته تقدير

 

تهران

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي طراحي صنعتي

شايسته تقدير

 

تهران

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي محيط زيست

شايسته تقدير

 

تهران

فضاي مجازي/علوم انساني

انجمن هاي علمي دانشكده مديريت

شايسته تقدير

 

تهران

فضاي مجازي/هنر و معماري

انجمن علمي گرافيك

شايسته تقدير

 

تهران

مسابقه/علوم انساني

گروه دانشجويي اقتصاد

شايسته تقدير

 

تهران

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي زيست شناسي

شايسته تقدير

 

تهران

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي محيط زيست

شايسته تقدير

 

تهران

كارآفريني

گروه دانشجويي گردشگري

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

14

جامع علمي كاربردي

مسابقه/فني و مهندسي

انجمن علمي ذوب اهن

شايسته تقدير

 

جامع علمي كاربردي

كارآفريني

انجمن علمي طراحان لباس

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

15

حكيم سبزواري

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي محيط زيست

شايسته تقدير

 

حكيم سبزواري

كتاب

سركار خانم زينب صالحي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

16

خليج فارس بوشهر

مسابقه/فني و مهندسي

انجمن علمي عمران

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

17

خورازمي

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي علوم جانوري

برگزيده

 

خورازمي

فعاليت علمي خلاقانه/علوم پايه

انجمن هاي علمي دانشكده علوم زيستي

برگزيده

 

خورازمي

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي صنايع

برگزيده

 

خورازمي

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن مهندسي صنايع

شايسته تقدير

 

خورازمي

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي محيط زيست

شايسته تقدير

 

خورازمي

فعاليت علمي خلاقانه/علوم انساني

انجمن علمي روانشناسي

شايسته تقدير

 

خورازمي

فضاي مجازي/علوم انساني

گروه دانشجويي تربيت بدني

شايسته تقدير

 

خورازمي

فضاي مجازي/علوم پايه

گروه دانشجويي زمين شناسي

شايسته تقدير

 

خورازمي

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي زمين شناسي

شايسته تقدير

 

خورازمي

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي محيط زيست

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

18

دامغان

فعاليت علمي خلاقانه/علوم پايه

انجمن علمي علوم و فناوري نانو

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

19

رازي كرمانشاه

فضاي مجازي/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

برگزيده

 

رازي كرمانشاه

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

20

زابل

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي آب

برگزيده

 

زابل

فضاي مجازي/علوم پايه

انجمن علمي نجوم

شايسته تقدير

 

زابل

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي نجوم

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

21

سيستان و بلوچستان

مسابقه/علوم انساني

انجمن علمي اقتصاد

شايسته تقدير

 

سيستان و بلوچستان

كارآفريني

انجمن علمي انرژي

شايسته تقدير

 

سيستان و بلوچستان

پژوهش/فني و مهندسي

انجمن علمي انرژي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

22

شمال آمل

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي معماري و شهرسازي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

23

شهركرد

فعاليت علمي خلاقانه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي مواد

شايسته تقدير

 

شهركرد

مسابقه/فني و مهندسي

انجمن علمي مكاترونيك و هوش مصنوعي

شايسته تقدير

 

شهركرد

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي مكانيك

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

24

شهيد باهنر كرمان

اختراع

انجمن علمي نانو

برگزيده

 

شهيد باهنر كرمان

كارآفريني

انجمن علمي مهندسي برق

برگزيده

 

شهيد باهنر كرمان

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي نانو

شايسته تقدير

 

شهيد باهنر كرمان

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي مرمت و احياي بناي تاريخي

شايسته تقدير

 

شهيد باهنر كرمان

فضاي مجازي/هنر و معماري

انجمن علمي مرمت و احياي بناي تاريخي

شايسته تقدير

 

شهيد باهنر كرمان

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي علوم كامپيوتر

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

25

شهيد بهشتي

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي علم اطلاعات و دانش شناسي

شايسته تقدير

 

شهيد بهشتي

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي جغرافيا

شايسته تقدير

 

شهيد بهشتي

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي زيست شناسي

شايسته تقدير

 

شهيد بهشتي

پژوهش/علوم انساني

انجمن علمي جغرافيا

شايسته تقدير

 

شهيد بهشتي

پژوهش/علوم پايه

انجمن علمي فوتونيك و پلاسما

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

26

شهيد چمران اهواز

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي هنر

برگزيده

 

شهيد چمران اهواز

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي زمين شناسي

شايسته تقدير

 

شهيد چمران اهواز

نشريه/هنر و معماري

انجمن علمي هنر

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

27

شهيد مدني آذربايجان

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مكانيك

شايسته تقدير

 

شهيد مدني آذربايجان

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي زيست شناسي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

28

شيراز

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي فيزيك

برگزيده

 

شيراز

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي علوم سياسي

برگزيده

 

شيراز

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي زراعت و اصلاح نباتات

شايسته تقدير

 

شيراز

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي شهرسازي

شايسته تقدير

 

شيراز

مسابقه/علوم انساني

انجمن علمي حقوق

شايسته تقدير

 

شيراز

مسابقه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

 

شيراز

نشريه/هنر و معماري

انجمن علمي شهرسازي

شايسته تقدير

 

شيراز

اختراع

گروه دانشجويي (علی قاسمی و محمد حسین انگاشته)

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

29

صنعتي اراك

فضاي مجازي/علوم پايه

انجمن هاي علمي دانشكده علوم پايه

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

30

صنعتي اصفهان

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي فيزيك

شايسته تقدير

 

صنعتي اصفهان

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي منابع طبيعي

شايسته تقدير

 

صنعتي اصفهان

فضاي مجازي/كشاورزي

جناب آقاي ایمان حسن پور

شايسته تقدير

 

صنعتي اصفهان

فضاي مجازي/فني و مهندسي

جناب آقاي محسن بیات

شايسته تقدير

 

صنعتي اصفهان

مسابقه/كشاورزي

گروه دانشجویی کارآفرین

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

31

صنعتي اميركبير

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن

برگزيده

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

32

صنعتي بيرجند

فضاي مجازي/علوم انساني

گروه دانشجويي كمپ ايران

شايسته تقدير

 

صنعتي بيرجند

فضاي مجازي/علوم پايه

گروه دانشجويي کدکده

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

33

صنعتي جندي شاپور

نشريه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري و شهرسازي

برگزيده

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

34

صنعتي خواجه نصير الدين طوسي

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي صنايع

شايسته تقدير

 

صنعتي خواجه نصير الدين طوسي

فضاي مجازي/علوم پايه

انجمن علمي رياضي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

35

صنعتي نوشيرواني بابل

مسابقه/فني و مهندسي

گروه دانشجويي رباتيك

برگزيده

 

صنعتي نوشيرواني بابل

كارآفريني

گروه دانشجويي كام

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

36

علامه طباطبايي

مسابقه/علوم انساني

انجمن علمي مديريت دولتي

برگزيده

 

علامه طباطبايي

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي زبانشناسي

شايسته تقدير

 

علامه طباطبايي

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي توسعه اقتصادي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

37

علم و صنعت

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي تحصيلات تكميلي

برگزيده

 

علم و صنعت

انجمن علمي برتر/هنر و معماري

انجمن علمي معماري و شهرسازي

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

فعاليت علمي خلاقانه/علوم پايه

انجمن علمي فيزيك

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي تحصيلات تكميلي

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي راه آهن

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

مسابقه/فني و مهندسي

انجمن علمي مواد

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

مسابقه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري و شهرسازي

شايسته تقدير

 

علم و صنعت

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمي عمران

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

38

فردوسي مشهد

انجمن علمي برتر/فني و مهندسي

انجمن علمي مكانيك

برگزيده

 

فردوسي مشهد

فضاي مجازي/علوم انساني

انجمن علمي توسعه مهارت‌هاي شغلي

برگزيده

 

فردوسي مشهد

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي علوم دامي

برگزيده

 

فردوسي مشهد

فعاليت علمي خلاقانه/فني ومهندسي

انجمن علمي بازي هاي رايانه اي

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

فعاليت علمي خلاقانه/علوم پايه

انجمن علمي زيست شناسي

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

فضاي مجازي/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي كامپيوتر

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

فضاي مجازي/هنر و معماري

انجمن علمي شهرسازي

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

مسابقه/علوم انساني

انجمن علمي مديريت

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي علوم رياضي

شايسته تقدير

 

فردوسي مشهد

مسابقه/كشاورزي

گروه دانشجويي دامپزشكي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

39

كردستان

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي فقه و حقوق شافعي

شايسته تقدير

 

كردستان

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي بيوتكنولوژي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

40

گرمسار

مسابقه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

41

گيلان

نشريه/كشاورزي

انجمن علمي شيلات

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

42

لرستان

نشريه/علوم انساني

انجمن علمي تاريخ

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

43

مازندران

فضاي مجازي/علوم پايه

گروه دانشجويي دانشكده فيزيك

برگزيده

 

مازندران

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي معماري

شايسته تقدير

 

مازندران

مسابقه/علوم پايه

انجمن علمي رياضي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

44

محقق اردبيلي

فضاي مجازي/كشاورزي

انجمن علمي علوم باغباني

شايسته تقدير

 

محقق اردبيلي

اختراع

انجمن علمي مكانيزاسيون كشاورزي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

45

مراغه

فعاليت علمي خلاقانه/علوم انساني

انجمن زبان انگليسي

برگزيده

 

مراغه

نشريه/علوم پايه

انجمن علمی زیست شناسی     

برگزيده

 

مراغه

انجمن علمي برتر/كشاورزي

انجمن علمي گياهپزشكي

شايسته تقدير

 

مراغه

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمي مواد و متالورژي

شايسته تقدير

 

مراغه

نشريه/فني و مهندسي

انجمن علمي مهندسي شيمي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

46

آموزش عالي سنا ساري

فعاليت علمي خلاقانه/كشاورزي

انجمن علمي كشاورزي گياهان دارويي

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

47

هنر تهران

نشريه/هنر و معماري

انجمن علمي مرمت اشيا

شايسته تقدير

رديف

نام دانشگاه

حوزه/گروه تحصيلي

برگزار كننده

رتبه

48

يزد

انجمن علمي برتر/علوم انساني

انجمن علمي حقوق

شايسته تقدير

 

يزد

انجمن علمي برتر/علوم پايه

انجمن علمي فيزيك

شايسته تقدير

 

يزد

فعاليت علمي خلاقانه/هنر و معماري

انجمن علمي شهرسازي

شايسته تقدير

 

يزد

نشريه/علوم پايه

انجمن علمي زمين شناسي

شايسته تقدير

 

 

دانشگاه‌هاي شايسته تقدير در حوزه عملكرد انجمن هاي علمي دانشجويي:

دانشگاه فردوسي مشهد

دانشگاه سيستان و بلوچستان

دانشگاه تربيت مدرس

دانشگاه زابل

*دانشگاه مراغه

* دانشگاه مراغه، دانشگاه شايسته تقدير به خاطركسب بيشترين ميزان رشد در كسب عناوين برگزيده و شايسته تقدير در جشنواره  ملي حركت و فعاليت‌هاي  چشمگير انجمن هاي علمي دانشجويي آن دانشگاه.

دانشگاه‌هاي برگزيده در حوزه عملكرد انجمن هاي علمي دانشجويي:

دانشگاه شهيد بهشتي

دانشگاه شيراز

دانشگاه تبريز

دانشگاه تهران

 

اتحاديه هاي انجمن هاي علمي دانشجويي برتر

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي مهندسي مواد و متالورژي اتحاديه برگزيده

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي مهندسي عمران اتحاديه شايسته تقدير

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي معماري، شهرسازي و مرمت اتحاديه شايسته تقدير

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي دامپزشكي اتحاديه شايسته تقدير

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي كتابداري اتحاديه شايسته تقدير

اتحاديه انجمن هاي علمي دانشجويي علوم اجتماعي اتحاديه شايسته تقدير

 غرفه هاي برگزيده:

دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل

دانشگاه مازندران

موسسه آموزش عالي زند شيراز

دانشگاه فردوسي مشهد

غرفه هاي شايسته تقدير:

دانشگاه علمي كاربردي

دانشگاه محقق اردبيلي

دانشگاه حكيم سبزواري

دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طيبعي گرگان