دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت افتتاح شد

 

آیین گشایش دبیرخانه یازدهمین جشنواره حرکت، چهارشنبه ۱۱مهرماه ۹۷با حضور جمعی از مسئولین و دست اندرکاران این جشنواره در دانشگاه اصفهان، برگزار شد.

دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی حرکت افتتاح شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه اصفهان؛ آئین گشایش دبیرخانه یازدهمین جشنواره حرکت، چهارشنبه ۱۱مهرماه ۹۷با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر شانظری، معاون فرهنگی اجتماعی اصفهان، مهندس عسکری، مدیر کل امور فرهنگی وزارت عتف، دکتر رضایی، مدیر اداره حمایت و پشتیبانی فرهنگی اجتماعی و دکتر قنبری مدیر اداره برنامه ریزی فرهنگی اجتماعی دانشگاه اصفهان، چند تن از کارشناسان وزارت و دانشگاه‌ها و نیز تعدادی از دانشجویان در دانشگاه اصفهان، برگزار شد.

مهندس عسکری با اشاره به تقویت و بعضاً تغییر در برخی از بخشهای جشنواره نسبت به سنوات گذشته و نیز افزایش آثار واصله به دبیرخانه، برگزاری این جشنواره را گامی مؤثر در ترسیم نگاه استراتژیک دانشگاه‌ها و افق‌های پیش رو عنوان کرد.

وی افزود: تمرکز بر بخش ارتباط با صنعت و حوزه‌های بیرونی (وزارت نفت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و...) نقطه عطف جشنواره امسال خواهد بود که همراه با تقویت بخش بین الملل جشنواره با ۲۷۲۰ردیف ثبت نام شده ساز و کار جدی تری را برای جشنواره رقم خواهد زد.

شایان ذکر است در جشنواره پیش رو ۱۳۵۵اثر از ۱۰۶دانشگاه و آموزشگاه عالی کشور دریافت شده است که برای نخستین بار به طور مستند از طریق سامانه داوری (۱۵۳عضو هیأت علمی و استاد مشاور) رصد و مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

 

یازدهمین جشنواره حرکت چهارم تا هفتم آذر ماه ۹۷در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.