مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی حرکت با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، مراسم اختتامیه یازدهمین جشنواره ملی حركت ويژه آثار و دستاوردهای علمی دانشجویی «حرکت» امروز (چهارشنبه) با حضور دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر طالبی، رئیس دانشگاه اصفهان، مهندس عسکری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و جمعی از مسئولان در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

در این مراسم از برگزیدگان در بخش‌های انجمن‌های علمی برتر، دانشگاه‌های برتر در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی، اتحادیه‌های انجمن‌های علمی و بخش بین‌الملل تقدیر شد که اسامی برگزیدگان به شرح زیر است:

برگزیدگان یازدهمین جشنواره ملی حرکت (به تفکیک دانشگاه و مرتب شده به ترتیب حروف الفبا)

ردیف

نام دانشگاه

بخش / گروه آموزشی

برگزار کننده

رتبه

۱

اراک

کتاب

سرکار خانم فرزانه غریبی

شایسته تقدیر

۲

ارومیه

نشریه / کشاورزی

انجمن مرتع و آبخیزداری

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / هنر

انجمن معماری

سوم

۳

اصفهان

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

گروه دانشجویی نقطه

اول

 

 

نشریه / فنی

انجمن علمی راه آهن

شایسته تقدیر

۴

امام صادق (ع)

مسابقه / علوم انسانی

انجمن معارف اسلامی و حقوق

اول

 

 

نشریه / علوم انسانی

انجمن معارف اسلامی و علوم سیاسی

دوم

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن زبان‌های خارجی

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

انجمن زبان‌های خارجی

شایسته تقدیر

۵

ایلام

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن حامیان محیط زیست

دوم

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن حامیان محیط زیست

شایسته تقدیر

۶

بجنورد

فعالیت خلاقانه / علوم

انجمن حسابداری

اول

 

 

مسابقه / علوم پایه

انجمن فیزیک

دوم

۷

بیرجند

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی عمران

دوم

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن آمار

سوم

 

 

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / علوم انسانی

انجمن زبان و ادبیات انگلیسی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن گیاهپزشکی

شایسته تقدیر

۸

بین المللی امام خمینی

نشریه / هنر

انجمن شهرسازی

سوم

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن مهندسی آب

شایسته تقدیر

۹

بوعلی سینا

انجمن برتر / هنرومعماری

انجمن طراحی صنعتی

سوم

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن کارآفرینی

شایسته قدیر

۱۰

پیام نور

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن نانو

اول

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن مدیریت فناوری اطلاعات

دوم

 

 

بخش ویژه

انجمن مدیریت فناوری اطلاعات

سوم

 

 

مسابقه / علوم پایه

انجمن نانو

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / کشاورزی

جناب آقای رضا سعیدی

شایسته تقدیر

 

 

کارآفرینی

جناب آقای محمد جواد عرب بیگی

شایسته تقدیر

۱۱

تربیت دبیر شهید رجایی

محتوای دیجیتال / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی برق

شایسته تقدیر

۱۲

تبریز

محتوای دیجیتال / کشاورزی

انجمن علوم و مهندسی خاک

اول

 

 

نشریه / هنرومعماری

انجمن معماری

اول

 

 

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن رباتیک

دوم

 

 

کارآفرینی

انجمن فناوری اطلاعات

دوم

 

 

اختراع

گروه دانشجویی نانوالکترونیک

سوم

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن اقتصاد کشاورزی

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی مکانیک

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / هنرو معماری

انجمن معماری

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / هنر و معماری

انجمن طراحی شهری

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / هنرومعماری

انجمن طراحی شهری

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / هنرومعماری

انجمن مهندسی معماری

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن جغرافیا و گردشگری

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

گروه دانشجویی ارک توریسم

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن فیزیک

شایسته تقدیر

۱۳

تربیت مدرس

مسابقه / هنر و معماری

انجمن معمار

اول

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی عمران

اول

 

 

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

انجمن فلسفه

سوم

 

 

نشریه / کشاورزی

انجمن مکانیک بیوسیستم کشاورزی

سوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن جامعه شناسی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / هنرومعماری

انجمن طراحی شهری

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی عمران

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن سیناپس

شایسته تقدیر

 

 

بخش ویژه

انجمن محیط زیست

شایسته تقدیر

۱۴

تهران

انجمن برتر / هنر و معماری

انجمن علمی نمایش

اول

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن محیط زیست

اول

 

 

بخش ویژه

گزوه دانشجویی وادی

اول

 

 

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن آناتومی و جنین شناسی

اول

 

 

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی مکانیک

اول

 

 

بخش ویژه

گروه دانشجویی نگاه آبی

دوم

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن دامپزشکی

دوم

 

 

محتوای دیجیتال / کشاورزی

انجمن دامپزشکی

دوم

 

 

مسابقه / عاوم انسانی

انجمن اقتصاد

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علوم اجتماعی

دوم

 

 

بخش ویژه

انجمن‌های علمی دانشکده منابع طبیعی

سوم

 

 

نشریه / علوم انسانی

انجمن مدیریت

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / هنر و معماری

انجمن تصویرسازی و گرافیک

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / هنر و معماری

گروه دانشجویی دایره آبی

شایسته تقدیر

۱۵

جامع علمی کاربردی

انجمن برتر / هنرومعماری

انجمن موسیقی

اول

 

 

کارآفرینی

سرکار خانم سارا قادری

شایسته تقدیر

۱۶

حکیم سبزواری

محتوای دیجیتال / علوم پایه

گروه دانشجویی زیست شناسی

اول

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی عمران

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن محیط زیست

سوم

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن محیط زیست

شایسته تقدیر

۱۷

خوارزمی

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن جغرافیا

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی سلولی و مولکولی

دوم

 

 

کتاب

گروه دانشجویی جغرافیا

دوم

 

 

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن زیست شناسی سلولی و مولکولی

سوم

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن زمین شناسی

شایسته تقدیر

۱۸

رازی کرمانشاه

محتوای دیجتال / هنر

انجمن معماری

شایسته تقدیر

۱۹

زابل

کارآفرینی

انجمن دامپزشکی

شایسته تقدیر

۲۰

زنجان

نشریه / کشاورزی

انجمن ترویج و توسعه روستایی

شایسته تقدیر

۲۱

سیستان و بلوچستان

مسابقه / کشاورزی

انجمن فضای سبز

اول

 

 

مسابقه / علوم پایه

انجمن ریاضی

سوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

انجمن روانشناسی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / هنرومعماری

انجمن معماری

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / هنرومعماری

انجمن مرمت بناهای تاریخی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی مکانیک

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن فضای سبز

شایسته تقدیر

 

 

کارآفرینی

سرکار خانم نازنین مالکی

شایسته تقدیر

۲۲

شهرکرد

محتوای دیجتال / فنی و مهندسی

گروه دانشجویی NDR

سوم

۲۳

شهید باهنر کرمان

فعالیت خلاقانه / هنرومعماری

انجمن تئاتر

اول

 

 

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن مهندسی آب

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / هنرومعماری

انجمن نقاشی

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن نانو

شایسته تقدیر

۲۴

شهید بهشتی

نشریه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

اول

 

 

کتاب

انجمن اقتصاد

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / هنرو معماری

انجمن بازسازی پس از سانحه

سوم

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن جغرافیا

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / علوم انسانی

انجمن علوم تربیتی

شایسته تقدیر

 

 

کتاب

انجمن جغرافیا

شایسته تقدیر

۲۵

شهید چمران اهواز

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / کشاورزی

انجمن مکانیک بیوسیستم

شایسته تقدیر

۲۶

شهید مدنی آذربایجان

محتوای دیجیتال / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

۲۷

شهید اشرفی اصفهانی

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن علوم وفناوری زیستی

دوم

۲۸

شیراز

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن IEEE

اول

 

 

نشریه / کشاورزی

انجمن زارعت و اصلاح نباتات

اول

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن گردشگری و هتلداری

اول

 

 

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

اول

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن زارعت و اصلاح نباتات

دوم

 

 

نشریه / هنرومعماری

انجمن شهرسازی

دوم

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

دوم

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن زارعت و اصلاح نباتات

سوم

 

 

کتاب

جناب آقای سینا جنگجو

سوم

 

 

انجمن برتر / هنر و معماری

انجمن شهرسازی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / هنر و معماری

انجمن شهرسازی

شایسته تقدیر

۲۹

صنعتی اصفهان

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن منهدسی نساجی

اول

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن کشاورزی

سوم

 

 

انجمن برتر / علوم پایه

انجمن فیزیک

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی نساجی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی صنایع

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن منابع طبیعی

شایسته تقدیر

 

 

اختراع

گروه مخترع

شایسته تقدیر

۳۰

صنعتی امیرکبیر

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی معدن

اول

 

 

کتاب

جناب آقای بشیر شکوه سلجوقی

اول

 

 

اختراع

جناب آقای حسین جعفری

اول

 

 

اختراع

گروه دانشجویی مهندسی برق

دوم

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن هوا و فضا

شایسته تقدیر

۳۱

صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

محتوای دیجیتال / علوم پایه

انجمن ریاضی

سوم

۳۲

صنعتی نوشیروانی بابل

کارآفرینی

گروه دانشجویی کام

اول

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی برق

دوم

 

 

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

۳۳

علامه طباطبایی

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

سوم

 

 

مسابقه / علوم انسانی

انجمن تکنولوژی آموزشی

سوم

 

 

نشریه / علوم انسانی

انجمن زبانشناسی

سوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علم اطلاعات و دانش شناسی

شایسته تقدیر

۳۴

علم و صنعت ایران

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی راه آهن

دوم

 

 

محتوای دیجیتال / کشاورزی

انجمن تحصیلات تکمیلی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی عمران

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / هنرومعماری

انجمن مهندسی معماری و شهرسازی

شایسته تقدیر

۳۵

علوم و فنون دریایی خرمشهر

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن کشتی سازی

سوم

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی موتورهای دریایی

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / کشاورزی

انجمن شیلات

شایسته تقدیر

۳۶

فردوسی مشهد

نشریه / علوم انسانی

انجمن تاریخ

اول

 

 

مسابقه / علوم پایه

انجمن ریاضی

اول

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن شیمی

اول

 

 

کتاب

جناب آقای علی باغدار دلگشا

اول

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن باغبانی

دوم

 

 

محتوای دیجیتال / کشاورزی

انجمن مهندسی آب

دوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علوم سیاسی

سوم

 

 

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن بازی‌های رایانه‌ای

سوم

 

 

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی مکانیک

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن اقتصاد

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / علوم انسانی

انجمن حقوق

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

 

کتاب

جناب آقای وحید بهرامی

شایسته تقدیر

۳۷

فنی و حرفه‌ای

مسابقه / هنرومعماری

انجمن معماری

شایسته تقدیر

۳۸

قم

بخش ویژه

انجمن مهندسی عمران

شایسته تقدیر

۳۹

کردستان

نشریه / علوم انسانی

انجمن فقه و حقوق شافعی

شایسته تقدیر

۴۰

کشاورزی و منابع طبیعی ساری

مسابقه / کشاورزی

انجمن مهندسی چوب و کاغذ

شایسته تقدیر

۴۱

کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

نشریه / کشاورزی

انجمن شیلات

شایسته تقدیر

 

 

اختراع

انجمن مکانیک ماشین آلات کشاورزی

شایسته تقدیر

۴۲

گیلان

محتوای دیجیتال / علوم پایه

انجمن شیمی

دوم

 

 

نشریه / علوم پایه

انجمن آمار

شایسته تقدیر

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن روانشناسی

شایسته تقدیر

 

 

اختراع

جناب آقای امیرحسین ابراهیمی

شایسته تقدیر

۴۳

مازندران

مسابقه / علوم پایه

انجمن ریاضی

شایسته تقدیر

 

 

محتوای دیجیتال / علوم پایه

جناب آقای فرشید مهرعلی تبار

شایسته تقدیر

۴۴

مراغه

نشریه / فنی

انجمن مهندسی مواد

دوم

 

 

انجمن برتر / علوم انسانی

انجمن زبان انگلیسی

دوم

 

 

نشریه

انجمن مهندسی شیمی

سوم

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن سلول‌های بنیادی

شایسته تقدیر

 

 

فعالیت خلاقانه / علوم

انجمن زبان انگلیسی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / کشاورزی

انجمن علوم باغبانی

شایسته تقدیر

۴۵

مجتمع آموزش عالی لارستان

مسابقه / علوم پایه

انجمن ریاضی

شایسته تقدیر

۴۶

محقق اردبیلی

محتوای دیجیتال / علوم انسانی

انجمن باستان شناسی

دوم

 

 

انجمن برتر / کشاورزی

انجمن علوم و مهندسی خاک

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / کشاورزی

انجمن صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

شایسته تقدیر

 

 

نشریه / علوم انسانی

انجمن باستان شناسی

شایسته تقدیر

 

 

بخش ویژه

انجمن صنایع چوب و فرآورده‌های سلولزی

شایسته تقدیر

۴۷

ولیعصر رفسنجان

فعالیت خلاقانه / علوم پایه

انجمن فیزیک مهندسی

سوم

 

 

کارآفرینی

انجمن فیزیک مهندسی

سوم

 

 

محتوای دیجیتال / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

 

 

مسابقه / کشاورزی

انجمن علوم و مهندسی آب

شایسته تقدیر

۴۸

یزد

فعالیت خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی نساجی

سوم

 

 

انجمن برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی صنایع

شایسته تقدیر

 

 دانشگاه‌های شایسته تقدیر در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی:

دانشگاه اصفهان

دانشگاه بوعلی سینا

دانشگاه تهران

دانشگاه حکیم سبزواری

دانشگاه خوارزمی

دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه شیراز

دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه‌های برگزیده در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی:

دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه گیلان

دانشگاه تبریز

دانشگاه صنعتی اصفهان

اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی برتر

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی- رتبه اول

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی باغبانی، گیاهان داروی و فضای سبز- رتبه اول

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی عمران- رتبه دوم

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی دامپزشکی- رتبه دوم

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی- رتبه دوم

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مکانیک- رتبه سوم

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم سیاسی- رتبه سوم

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی شیمی، نفت و پلیمر- رتبه شایسته تقدیر

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی صنایع- رتبه شایسته تقدیر

 

برگزیدگان بخش بین الملل

1- Jonas Pluschke (Germany)

2- Darius Schuttler (Germany), Jakub Ruzicka (Czech Republic) and MislavZuanovic (Croatia)

3- Sheikha Al-Shukaili, Kawthar Al-Balushiand Maryam Al-Balushi (Oman)

4- Hana Cosic (Bosnia and Herzegovina)

5- Noura Al-Balishi (Oman)

6- Helen Maria Pluschke (Germany)

7- Bruna Roberta Floriano (Brazil)

8- Marjus Ceveli (Italy)

9- Jo Hua Hsu (China)

10- Randa Natras (Bosnia)

11- Daniel Zanatta (Australia)

12- Aligul Aghayev (Republic of Azerbaijan)

بخش دانشجويان غيرايراني

 

1-محمد انور پويا- از كشور افغانستان

 

همچنين اسامي بخش انجمن علمي پويا متعاقبا اعلام خواهتد شد