فرم‌های تهيه گزارش سیزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت

موفقیت در یک حوزه رقابتی جشنواره وابستگی زیادی به چگونگی ارائه آثار و دستاوردهای شما دارد. لذا مقتضی است پیش از تهیه گزارش فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی حتماً توجه داشته باشيد كه فعاليت‌های علمي بايد مطابق دستورالعمل اجرایی سیزدهمین جشنواره بين المللي حركت در فاصله زماني اول خرداد ماه ۹۸ تا اول خرداد ماه ۹۹ به انجام رسيده باشد. همچنين به ديگر شرایط عمومی و اختصاصی دستورالعمل جشنواره سیزدهم (ماده 9) و موارد زير توجه فرماييد.

نكات لازم:

1.      سامانه جشنواره تنها گزارش‌هایی که در فرمت PDF باشد دریافت خواهد کرد. همچنین نوع گزارش و حداکثر حجم فایل‌های ارسالی در ملاحظات تهيه گزارش ذكر شده است كه پيشنهاد مي شود حتما با دقت مطالعه شود.

2.       براي تهيه گزارش‌ها در حوزه‌هايي كه بايد يك گزارش در قطع A4 ارسال شود از فرم‌های نمونه زير مي‌توانيد استفاده نماييد.

قرم گزارش‌های نمونه در لینک‌های زیر در دسترس است:

انجمن علمي برتر

 نشريه

كتاب

3. اگرچه انجمن‌ها ملزم به تبعیت از فرم‌های نمونه گزارش‌نويسي جشنواره نیستند، اما چارچوب فرم‌های نمونه حداقل اطلاعاتی است که برای ارزیابی داور مورد نیاز است. بنابراین در عین آن‌که گزارش را به سلیقه خود صفحه‌آرایی می‌کنید، از چارچوب پیشنهادی در فرم‌های نمونه بالا نيز استفاده نمایید تا در داوری‌ها نسبت به ایشان اجحافی بوجود نیاید

4. در مواردی که تنها یک فعالیت یا دستاورد علمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، گزارش در قالب یک پوستر A1 (قطع 50 در 70 سانتی‌متر) دریافت خواهد شد. پوستر را به‌نحوی طراحی کنید که گزارش جامعی را در عین اختصار و با مستندات كافي در اختیار داور قرار دهد.

5. ملاحظات لازم برای تهیه گزارش فعالیت در این لینک در دسترس است که استفاده از آن اکیدا توصیه می‌شود. همچنين توصيه مي‌شود به ملاك‌ها و معيارهايي كه در فرم‌هاي داوري مشخص شده نيز توجه داشته باشيد و اطلاعات لازم را به‌صورت شفاف و روشن در گزارش ذكر نماييد.