گزارش کلی در خصوص وضعیت دانشگاهها در ششمین جشنواره ملی حرکت

harkat نظر به اطلاع رسانی های صورت گرفته مبنی بر برگزاری جشنواره دانشگاهی حرکت همچنین ورود دانشگاهها به سامانه و ارسال مستندات برگزیدگان، آخرین گزارش دریافتی از دبیرخانه جشنواره ملی در خصوص وضعیت دانشگاهها به شرح ذیل می باشد. بدیهی است زمانبندی اعلام شده دانشگاهها در تماس های تلفنی و یا مکاتبات مبنی بر برگزاری جشنواره دانشگاهی در این گزارش لحاظ شده است و امتیاز آن در رتبه بندی داوری های جشنواره ملی تنها زمانی اعمال خواهد شد که گزارش آن به این دفتر ارسال گردد. در خصوص برگزاری جشنواره داخلی برای دانشگاههایی که زمان برگزاری در جدول قید نشده است خواهشمند است سریعا به آدرس ایمیل جشنواره زمانبندی دقیق را ارسال فرمایید.

 

 

دانشگاه

نام کارشناس

تعداد حوزه شرکتی

تعداد اثر

در فرم1

نام دبیر جشنواره

تاریخ جشنواره داخلی

الزهرا(س)

خانم رشتبر

12

17

سمانه ترکیان

 

اراک

خانم عسگری

10

13

علیرضا نوریان

12/7/92

ارومیه

آقای احمدنژاد

3

6

حسن احمدنژاد

17 الی 20 مهر

اصفهان

خانم جوانی

0

0

 

 

امام رضا(ع)

-

6

8

 

 

امام صادق(ع)

-

2

 

 

 

ایلام

خانم عطابيگي

8

 

 

نیمه دوم مهر

بجنورد

آقای طالبي

5

10

رحیم غازی

 

بناب

آقای فهمی

9

12

ایرج چایی اصل

 

بوعلی سینا همدان

خانم رسولي فرح

12

13

 

 

بیرجند

خانم زرين پناه

12

12

فاطمه زرین پناه

 

بین المللی قزوین

آقای پروینی

12

16

سینا قلیچی

اردیبهشت 

پیام نور

خانم ابراهیمی

14

 

 

 

تبریز

آقای خورشا

13

17

حمید پایا

سعید یل هیکل آباد

10 الی 15 مهر

تحصیلات تکمیلی زنجان

آقای واحدپور

0

0

 

 

تحصیلات تکمیلی کرمان

خانم محمودي

7

10

محمودرضا پورباقر

اردیبهشت

تربت حیدریه

خانم علي پور

12

14

سعید عدالتیان

اردیبهشت 

تربیت دبیر شهید رجایی

آقای کلانتر

4

7

سید شهاب میری

هفته دوم مهر

تربیت مدرس

آقای رضایی

10

16

رضا کارباتی اصل

 

تهران

خانم خرمی

11

17

مجتبی نیک آیین

هفته اول مهر

جامع علمی کاربردی

خانم مصلایی پور

14

44

محمد فتحی

هفته اول مهر

جهرم

آقای پرنيان

11

14

حسین غلامی

 

جیرفت

آقای مقبلی

7

9

میلاد فعله کری

25 الی 27 مهر

حضرت معصومه قم

خانم حسینی

0

0

 

 

حکیم سبزواری

خانم مهرآبادي

10

15

آقای فرقانی

13 مهر

خلیج فارس بوشهر

آقای خواجوی

0

0

 

 

خوارزمی تهران

آقای آزادي

9

13

 

هفته دوم مهر

دامغان

آقای راست بود

6

9

الهام مرادی

هفته سوم مهر

دریانوردی و علوم دریایی چابهار

آقای نهتانی

9

14

پیمان کریمی

 

رازی کرمانشاه

خانم موحديان

15

19

پروین مرادی

اردیبهشت 

زابل

آقای جهان

7

10

آقای مجوزی

اردیبهشت 

زنجان

آقای حمزه لو پاك

10

14

هادی کاظمی

هفته آخر مهر

سلمان فارسی کازرون

آقای آروند

8

12

فرشاد رحیمی

هفته سوم مهر

سمنان

خانم گنجي نيا

15

18

جواد یزدان پناه

هفته آخر مهر

سیستان و بلوچستان

خانم خواجه

13

16

محمدحسین دیوانپور

اردیبهشت 

شاهد

آقای ابراهیمی

1

 

 

هفته سوم مهر

شهرکرد

آقای خورشيدي

6

9

سام میرزاخانی

 

شهید باهنر کرمان

خانم راسخ

10

12

رضا کاظمی پور

13 الی 15 مهر

شهید بهشتی

خانم ملك شيخي

11

13

علیرضا معماریان

هفته آخر مهر

شهید چمران اهواز

خانم نگرايي

14

17

حامد خضری

 

شهید مدنی آذربایجان

آقای حامی

13

16

امیر شمس الدین لو

13 الی 17 مهر

شیراز

خانم فرامرزي

16

19

زهرا فرامرزی

13 الی 17 مهر

صنعت نفت

آقای آذرخش

1

 

 

 

صنعتی اراک

آقای نعیمی

0

 

 

 

صنعتی ارومیه

آقای حسن زاده

4

6

احسان عندلیب

هفته آخر مهر

صنعتی اصفهان

آقای نوری

10

 

 

 

صنعتی امیرکبیر

آقای آقاعلیزاده

2

 

زینب داری پور 

 

صنعتی بیرجند

آقای اسحاقي

9

13

هاشم زارعی

 

صنعتی تفرش

آقای بیاتی

1

1

احسان مستی

 

صنعتی جندی شاپور دزفول

آقای بيدلي

6

10

امید کریمی میانکفشه

 

صنعتی خاتم النبیاء بهبهان

خانم معتقد

10

12

علی جمشید

 

صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

آقای عباسی

7

8

سیاوش عبدلی

هفته آخر مهر

صنعتی سهند تبریز

آقای محمدي

5

6

امید ذره دار

 

صنعتی سیرجان

خانم ذبيحي نژاد

8

10

سید مرتضی حسینی

 

صنعتی شاهرود

آقای يونسي

9

12

کامران نجفی

هفته سوم مهر

صنعتی شریف

خانم خروارریز

4

5

رضا بیگلری 

 

صنعتی شیراز

آقای صفري نژاديان

8

14

مهدی محمدرضایی

هفته آخر مهر

صنعتی قم

آقای مرادي

0

0

 

 

صنعتی مالک اشتر

آقای اسدی

0

0

 

 

صنعتی نوشیروانی بابل

خانم هدایتی

7

9

صابر کیایی

8 و 9 مهر

صنعتی همدان

خانم قوزانی

0

7

علیرضا فلاحی

 

علامه طباطبایی

خانم ناظرشندي

7

8

امیرحسین ایمانی زاده

16 مهر

علم و صنعت ایران

آقای مسعودي

12

15

سید امیر سعادتجو

اردیبهشت 

علوم اقتصادی

خانم رئوفی

8

11

سید شهاب موسوی

هفته سوم مهر

علوم کشاورزی رامین اهواز

آقای مهرجویی

7

13

مهدی علیزاده

هفته آخر مهر

علوم کشاورزی ساری

آقای اشرفی

7

10

فرشاد علیپور

هفته سوم مهر

علوم کشاورزی گرگان

خانم مقدم

5

5

امید کافی

23 الی 25 مهر

علوم و فنون دریایی خرمشهر

آقای تمي

0

0

 

هفته سوم مهر

فردوسی مشهد

آقای دانايي

8

 

افشین اسماعیل پور 

 

فسا

آقای درستکار

1

 

علی اکبر درستکار

 

فنی مهندسی گلپایگان

خانم اكرمي

6

9

مهران موذنی

هفته سوم مهر

قم

خانم چاوشيان

8

10

محدثه ارجمند

 

کاشان

آقای طاعتی

14

17

امید بافنده

 

کردستان

خانم نامجو

14

19

بهنام بابامیری

 

گلستان

آقای میراب

10

13

علی خسروجردی

 

گیلان

آقای جوادی

15

20

کامیار شیوعی

20 الی 25 مهر

لرستان

خانم رحيم زاده

7

10

محمدصالح هاشمی

هفته آخر مهر 

مازندران

خانم حسين زاده

4

8

سعید اسدی نفت چالی

 

محقق اردبیلی

آقای بضاعت پور

0

0

 

 

مراغه

خانم آفتابی فر

12

18

مجتبی خاکشور

 

ملایر

آقای پورتقي

2

2

محمد کریمی

 

نیشابور

آقای سرگل زهی

0

0

 

 

هرمزگان

آقای سلیمی

7

9

حمیدرضا رنجبر

 

هنر اسلامی تبریز

آقای آدم نژاد

7

10

اشکان جیا

 

هنر تهران

آقای جهانی

8

 

 

 

ولایت ایرانشهر

آقای عاملی راد

0

0

 

 

ولیعصر(عج) رفسنجان

آقای ابراهیمی

11

14

محمدتقی جوکار

 

یاسوج

آقای فضیلت فرد

0

0

 

 

یزد

آقای تيموري

7

10

بهرام عابدی

اردیبهشت