جشنواره حرکت دانشگاه حکیم سبزواری

sabzevarدر تاریخ 13 آبان ماه همزمان با روز مبارزه با استکبار جهانی، چهارمین جشنواره دانشگاهی حرکت دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولین فرهنگی دانشگاه و پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید؛ و با سخنرانی جناب آقای سید نورا... رضوی، مدیر فرهنگی دانشگاه حکیم سبزواری افتتاح شد و پس از آن، مسئولین فرهنگی به بازدید از غرفه های انجمن های علمی مختلف و دستاوردها و توانمندی های آنان پرداختند.

همچنین در دومین روز این جشنواره ریاست محترم دانشگاه، جناب آقای دکتر محمدیان به همراه معاونین محترم خود به بازدید از این نمایشگاه و دستاورد های انجمن های علمی پرداختند. در همین روز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، نمایندگی سبزوار، گزارشی از این جشنواره جهت نمایش در بخش های مختلف خبری تهیه نمود که این گزارش از شبکه های استانی خراسان رضوی، شبکه چهار سیما و شبکه یک سیما پخش گردید.

مراسم اختتامیه و اهداء جوایز جشنواره در تاریخ 15 آبان ماه 92، ساعت 17 در محل آمفی تئاتر دکتر شریعتی دانشگاه برگزار گردید، که در این مراسم با اهداء لوح تقدیر و تندیس طلایی جشنواره و جایزه نقدی و بن اعتباری مجتمع فنی تهران (حامی مالی جشنواره) از انجمن های عملی برگزیده تقدیر صورت پذیرفت.